Baby Tennis for Kids (3-5 ετών) από τον όμιλο τένις της ΑΕΚ Τρίπολης
5 Μαΐου 2023
Το νέο πρωτοποριακό πρόγραμμα του ομίλου της ΑΕΚ Τρίπολης “Baby Tennis For Kids” απευθύνεται σε παιδιά 3-5 ετών, τα οποία με διασκεδαστικό τρόπο προάγουν, τη σωματική και ψυχική τους υγεία ερχόμενα σε επαφή με τις βασικές δεξιότητες του αθλήματος της αντισφαίρισης.
Μαθαίνουν από πολύ μικρή ηλικία να επικοινωνούν, να συνεργάζονται, να κοινωνικοποιούνται και να συναναστρέφονται με άλλα παιδιά της ηλικίας τους. Ακόμη είναι μια πολύ καλή ευκαιρία για τους γονείς να περάσουν εποικοδομητικό χρόνο μαζί με τα παιδιά τους, καθώς ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, σε διαφορετικό γήπεδο, λειτουργεί τμήμα εκμάθησης για ενήλικες.
Χρησιμοποιούμε τεχνολογία cookies στον ιστότοπό μας, για παροχή λειτουργιών και ανάλυση των δεδομένων επισκεπτών μας. Κάντε κλικ στην αποδοχή σαν επιβεβαίωση ότι συμφωνείτε με τη χρήση αυτής.
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Κανένα σχόλιο
Σχολίασε πρώτος