Σε εξέλιξη το «Κολοκοτρώνεια Tripolis Tennis Open 2016»
25 Σεπτεμβρίου 2016
Πάνω απο 150 αθλητές και αθλήτριες δήλωσαν συμμετοχή στο τουρνουά της ΑΕΚ Τρίπολης“ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΕΙΑ Tripolis Tennis Open 2016” που γίνεται για 6η συνεχόμενη χρονιά στις εγκαταστάσεις του ΔΑΚ Τρίπολης.
Ο Δήμος Τρίπολης, είναι συνδιοργανωτής και υποστηρικτής του παραπάνω τουρνουά, το οποίο ξεκίνησε το Σάββατο 24/09/2016 και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή 09/10/2016, με παράταση 2-3 ημερών, αν χρειαστεί λόγο καιρού.
Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά το Πανελλαδικό τουρνουά “Κολοκοτρώνεια Tripolis Tennis Open” έχει ενταχθεί στο Βαθμολογούμενο τουρνουά Peloponnesus Tennis Masters που γίνεται με την συνδιοργάνωση των τριών μεγαλυτέρων σωματείων της Πελοποννήσου (Ο.Α Καλαμάτας, Athlisis Tennis ClubΆργους και ΑΕΚ Τρίπολης).
Οι αγωνιζόμενοι στο τουρνουά, θα κατακτήσουν βαθμούς, που θα τους κατατάξουν μέσα στους 16 καλύτερους αθλητές της Πελοποννήσου με δικαίωμα συμμετοχής τους, στο Peloponnesus Tennis Masters 2016.
Πατήστε ΕΔΩγια να δείτε το πρόγραμμα της Κυριακής 25/9.
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των αγοριών Under 10 ετών
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των κοριτσιών Under 10 ετών
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των αγοριών Under 12 ετών
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των κοριτσιών Under 12 ετών
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των ανδρών 14-34
Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το ταμπλό των γυναικών 14-34
Χρησιμοποιούμε τεχνολογία cookies στον ιστότοπό μας, για παροχή λειτουργιών και ανάλυση των δεδομένων επισκεπτών μας. Κάντε κλικ στην αποδοχή σαν επιβεβαίωση ότι συμφωνείτε με τη χρήση αυτής.
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Κανένα σχόλιο
Σχολίασε πρώτος